krokus  

Co to oznacza?

Tutaj znajdziesz  nomenklaturę używaną przez medycynę szkolną oraz wyjaśnienie co się pod nią rzeczywiście kryje.

Medycyna szkolna  bez wiedzy o zależnościach biologiczno-psychicznych opisuje zmiany na narządach. Opisy te nazywa diagnozami. Prawa Natury Germańskiej Nowej Medycyny uświadamiają, że diagnozy medycyny szkolnej są bezpodstawną interpretacją objawów. W związku z brakiem wiedzy o przyczynowości symptomów, nazywanych przez medycynę szkolną "chorobami", zostają stawiane prognozy, które w świetle Germańskiej są zupełnie bezpodstawne.

Tutaj dowiesz się jak medycyna szkolna interpretuje używane w praktyce określenia medyczne. Czym jest dla medycyny szkolnej np. rak, guz mózgu, przerzuty, czynniki rakotwórcze, na jakiej podstawie nazywa  przyrost tkanki złośliwym zjawiskiem, a co jest w jej mniemaniu "nowotworem łagodnym" itp.  

Dla porównania będziesz mógł skonfrontować tę pseudo-wiedzę z prawdziwą wiedzą przyrodniczą, zdobytą w oparciu o metody naukowe Germańskiej... 

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germań
skiej

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii zgodnie z wiedzą Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium