krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

AIDS - "choroba", której nie ma

AIDS jestAids - największym oszustwem naszego stulecia - i to z wielu powodów!
W 1983 roku dwóch żydowskich naukowców “Montagnier i Gallo” znaleźli w konserwowanej krwi przeciwciała na smegmę. Tę reakcję organizmu w postaci przeciwciał nazwali HIV (Human-Immunitet-Virus).  
“Chorobę”, która podobno przez to zostaje wywołana, nazwali AIDS (zespół nabytego niedoboru odporności).
W rzeczywistości jest to tylko nieszkodliwa alergia na smegmę, powstała przy DHS-sie (szok konfliktowy) z powodu towarzyszącej "Szyny"  w postaci smegmy (smegma  była czynnikiem towarzyszącym).

Podobnie jest w przypadku allergii spowodowanej szyną w postaci np. jabłka (allergia na jabłko), czy  w postaci np. siana (alergia na siano = katar sienny)....

 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 28 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium