krokus  

AIDS (film) - naukowe oszustwo

 Niniejszy film ukazał się na youtube w pod koniec tego roku (2009). Jest to pewnego rodzaju sensacja, ponieważ osoba zaproszona do studia, pani Maria Papagiannidou, u której przed 24 laty podobno stwierdzono obecność wirusa HIV, mówi w studio greckim o światowej konspiracji (wynika to z kontekstu, mimo, że film stanowi tylko fragment z greckej audycji telewizyjnej). Przeprowadzane "leczenie" AIDS według panującej procedury, doprowadza do śmierci osób zażywających "cudowne lekarstwo" jakim jest AZT. Poza tym wskazuje na dowody dokumentujące znany nam już od lat fakt, że AIDS jest sztucznym konstruktem.

Pani Maria Papagiannidou jest autorką książki, w której opisuje swoje przeżycia. Janine Roberts skorzystała z tych tekstów w swoje książce pod tytułem: "Fear of the invisible".

 

 

 

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Edukacyjny przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germań
skiej

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii zgodnie z wiedzą Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium