krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Wirusowe szaleństwo

Niniejszy film pochodzi ze strony niezależnych mediów w Szwajcarii: alpenparlament.ch. Otzymaliśmy wyjątkowo pozwolenie na umieszczenie go na naszym polskim portalu.

Dr Vogt prowadzi wywiad z niemieckim lekarzem, dr Köhnlein, który - co wynika z jego wypowiedzi - w swojej krytyce nie uwzględnia Germańskiej Wiedzy.

Mimo dosyć krytycznego podejścia do tematu, doktor Köhnlein - podobnie jak jego inni koledzy, przedstawiciele panującej medycyny - w dalszym ciągu twierdzi, że istnieją choroby wywołane mikrobami ....

Na temat przyczyn raka nie wypowiada się, w związku z tym nie wiem, jaki jest jego stosunek do tej grupy "chorób".

Jednakże zastrzegam, że z perspektywy Germańskiej Heilkunde, wypowiedzi doktora Köhnleina, odnoszące się do zarażania bakteriami, czy bakterii jako przyczyn choroby, są po prostu błędne... poza tym, dr Köhnlein jest zdania, że jedyne, co pomaga, aby wyzdrowieć, to sport, zdrowe odżywianie i zmiana stylu życia... naturalnie również z tym nie możemy się zgodzić! 

 Mimo, że wypowiedzi doktora Köhnleina na temat przyczyn chorób (przynajmniej tych, o których jest mowa w rozmowie) oraz terapii, zasadniczo różnią się od posiadanej przez nas wiedzy, której dostarcza nam odkrycie doktora Hamera, zdecydowałam umieścić ten wywiad na naszym portalu z uwagi na inne, cenne informacje, dotyczące faktów w powiązaniu z AIDS...

Wskazówka 

Ponieważ film trwa prawie godzinę i musi się najpierw załadować, może się zdarzyć, że na początku odtwarzania, film będzie się zacinał. Proponuję w takim przypadku naklinkąć na stop i poczekać aż cały film się załaduje, po czym kliknąć ponownie na odtwarzanie.
 

 Tutaj możesz zobaczyć ten film w większej rozdzielczości

 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germań
skiej

Odwiedza nas 136 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni wiedzy Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium