krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Wywiad z Aaronen Russo

Aaron Russo (*14.lutego1943 w Brooklyn, New York; †24. sierpnia 2007 w Los Angeles, Kalifornia)  był Amerykańskim bisnesmanem, producentem i politykiem w partii Libertarian oraz aktywistą walczącym o reformę podatkową w USA.
Rozmowa z Aaronem Russo została przeprowadzona na krótko przed jego śmiercią ... przypadek?
A. Russo poddaje w wątpliwość oficjalne przedstawienie wydarzeń z 11.09.2001 roku. Przyczynił się do tego Nick Rockefeller, który na 9 miesięcy przed tą tragedią, powiedział mu, że  wydarzy się "coś", w wyniku czego żołnierze będą  "szukać w jaskiniach terrorystów"... To niesamowite  o czym jeszcze mówi!!!Zobacz  koniecznie wszystkie części.
 

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Część 5

Część 6

Część 7


 

Aaron Russo na temat 9-11-2001

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 44 gości oraz 3 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni wiedzy Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium