krokus  

Szczepienia - ludobójstwo

Wszelkie dyskusje (bez wiedzy Germańskiej) na temat infekcji i szczepionek, można by porównać z polemiką na temat: czy jest możliwe spaść z płaskiej ziemi, czy też może na jej granicy jest jakaś siatka... o czym my tutaj dyskutujemy!

Mianowicie na nieistniejący temat! Nie ma żadnych dowodów naukowych (opartych na badaniach przeprowadzonych metodą naukową) potwierdzających szkodliwość drognoustrojów czy  nawet istnienie niektórych z nich (wirusy!)  Panujące dzisiaj w medycynie twierdzenia o "szkodliwości" drobnoustrojów oraz "przydatności" tzw. szczepionek, nie były nigdy zweryfikowane, czy falsyfikowane w oparciu o metodę naukową, dzięki której było możliwe odkrycie przez człowieka wielu znanych praw i reguł natury, wykorzystanych w np. rozwoju techniki...

Aby móc sobie stworzyć kompletny obraz rzeczywistości, która dzisiaj nas otacza,  obejrzyj również filmy przedstawiające temat "Nowego Porządku Świata" ...

Oświadczenie lekarza
Download - wzór formularza cwypracowanego przez szwajcarskie Krytyczne Poradnictwo do Spraw Poszczepiennych Następstw.
Daj go do wypełnienia lekarzowi, który napiera na przeprowadzenie szczepionki.

Dokument ten będzie Ci z pewnością pomocny.

 

 

 


 

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germań
skiej

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii zgodnie z wiedzą Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium