krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Szczepienia - powód

  Web.de, 17.05.2009 

Rozkaz do uśmiercenia przychodzi z satelity

 
(mwil) – Brzmi to jak ze scenariusza ponurego fantastycznego filmu: wynalazca z Saudi Arabien zgłosił w urzędzie patentowym mikrochip, przy pomocy którego możliwe jest zarówno kontrolowanie jak i uśmiercanie ludzi przez naciśnięcie guzika.
Według słów wynalazcy, ten zabijający chip jest możliwy do implantowania ludziom pod skórę. Przy pomocy satelity możnaby zlokalizować posiadacza tego chipu.  
Specjalna wersja tego wynalazku zawiera do tego „komorę”, która wypełniona jest trucizną. Komorę tę można przy pomocy zdalnego sterowania otworzyć. „Jeżeli z powodów bezpieczeństwa chcemy pozbyć się osoby, to przy pomocy satelity trcizna ta może zostać wydzielona do organizmu tej osoby” – jest to cytat z podania złożonego do urzędu patentowego.
Dzięki temu chipowi byłoby możliwe, uśmiercenie człowieka przy użyciu satelity.
Na pozytywne załatwienie tego podania, nie ma widoków. Według Niemieckiego Urzędu Patentowego, nie udziela się zezwoleń zgłoszeniom, które dotyczą wyzalazków naruszających porządek publiczny.
Pomysł kontrolowania ludzi przy udziale elektronicznych urządzeń – wprawdzie bez wyposażania ich w mechanizmy zabójcze -  nie jest niczym nowym. W Hessen np. w zakładach karnych są stosowane od 2000 roku elektroniczne okucia na kostkach u nóg. Osoby, które odsiadują karę w zawieszeniu mogą być w ten sposób lepiej kontrolowane, ponieważ dzięki tym „okuciom” można każdej chwili ustalić, miejsce ich pobytu. Z tego samego powodu takie „elektroniczne okucia” mogą być stosowane u osób, które podlegają aresztowi śledczemu. Ministerstwo Sprawiedliwości z Hessen donosi na swojej stronie internetowej, że koszty takiego elektronicznego nadzoru są dużo mniejsze, jak umiejscowienie tych osób w zamkniętych zakładach.
Jednak ten projekt nie ma to nic wspólnego z gardzącym ludźmi pomysłem wynalazcy z Saudi Arabien.

Komentarz:
W  ten sposób pomysł, żeby zabijać ludzi przy pomocy satelity, został  wprowadzony w świat!

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 16 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium