krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Jeszcze jeden przypadek śmiertelny - po HPV

Młoda Angielka zmarła po otrzymaniu szczepionki. Obdukcja ma wyjaśnić przyczyny jej śmierci.

W Angli zmarła dzieczynka po otrzymaniu szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy. Jak poinformował - z poniedziałku na wtorek urząd zdrowia - 14-letnia, młoda kobieta, zachorowała po otrzymaniu serum Cervarix wyprodukowanego przez Firmę GlaxoSmithKline. Dziewczynka ta zmarła po przewiezieniu do kliniki.  Nie wiadomo, czy istnieje związek pomiędzy jej śmiercią a szczepionką, które otrzymała. Aby to wyjaśnińć zostanie przeprowadzona obdukcja zwłok.

Producent GlaxoSmithKline oświadczył, że współpracuje z urzędami. W oświadczeniu dyrektora medycznego Pim Kon czytamy: „Przyczyna śmierci jest na obecnym etapie dochodzenia nieznana”. Seria szczepionek, z której pochodziła szczepionka, którą dziewczyna była zaszczepiona,w ramach środków ostrożnościzostała wstrzymana

Program szczepienny
Dziewczynka  brała udział w programie szczepiennym, który w tej chwili przeprowadzany jest w angielskich szkołach. „Pogorszenie stanu zdrowia nastąpiło krótko po zaaplikowaniu jej szczepionki w szkole”, donosi urząd. Przypadek ten zostanie dokładnie i obszernie zbadany. Według informacji, wiele dziewcząt po otrzymaniu szczepionki Cervarix skarżyło się na zawroty głowy i mdłości. Nie zostały skierowane jednak do szpitala.

W USA odpowiedzialny Urząd Kontroli Zdrowia jest  właśnie na etapie wypuszczenia na rynek szczepionki Cervarix.
Inna szczepionka Firmy Merck, amerykańskiego konkurenta,  o nazwie Gardasil, jest  w sprzedaży od 2006 roku i  już w drugim kwartale obrót osiągął 268 milionów dolarów.

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 33 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium