krokus  

Jeszcze jeden przypadek śmiertelny - po HPV

Młoda Angielka zmarła po otrzymaniu szczepionki. Obdukcja ma wyjaśnić przyczyny jej śmierci.

W Angli zmarła dzieczynka po otrzymaniu szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy. Jak poinformował - z poniedziałku na wtorek urząd zdrowia - 14-letnia, młoda kobieta, zachorowała po otrzymaniu serum Cervarix wyprodukowanego przez Firmę GlaxoSmithKline. Dziewczynka ta zmarła po przewiezieniu do kliniki.  Nie wiadomo, czy istnieje związek pomiędzy jej śmiercią a szczepionką, które otrzymała. Aby to wyjaśnińć zostanie przeprowadzona obdukcja zwłok.

Producent GlaxoSmithKline oświadczył, że współpracuje z urzędami. W oświadczeniu dyrektora medycznego Pim Kon czytamy: „Przyczyna śmierci jest na obecnym etapie dochodzenia nieznana”. Seria szczepionek, z której pochodziła szczepionka, którą dziewczyna była zaszczepiona,w ramach środków ostrożnościzostała wstrzymana

Program szczepienny
Dziewczynka  brała udział w programie szczepiennym, który w tej chwili przeprowadzany jest w angielskich szkołach. „Pogorszenie stanu zdrowia nastąpiło krótko po zaaplikowaniu jej szczepionki w szkole”, donosi urząd. Przypadek ten zostanie dokładnie i obszernie zbadany. Według informacji, wiele dziewcząt po otrzymaniu szczepionki Cervarix skarżyło się na zawroty głowy i mdłości. Nie zostały skierowane jednak do szpitala.

W USA odpowiedzialny Urząd Kontroli Zdrowia jest  właśnie na etapie wypuszczenia na rynek szczepionki Cervarix.
Inna szczepionka Firmy Merck, amerykańskiego konkurenta,  o nazwie Gardasil, jest  w sprzedaży od 2006 roku i  już w drugim kwartale obrót osiągął 268 milionów dolarów.

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Edukacyjny przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germań
skiej

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii zgodnie z wiedzą Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium