krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Dr Rauni Kilde - spisek

Szokująca wypowiedź dr Rauni Kilde byłaby jeszcze bardziej "eksplozyjna", gdyby znane jej było odkrycie doktora Hamera. Zakładam, że nic na ten temat nie wie... również o tym, że wirusa, który mógłby spowodować jakąkolwiek "chorobę" po prostu nie ma, że to łgarstwo, które urosło do dogmatu w ciągu ostatnich 200 lat! 

Wywiad z b. szefową służb medycznych Finlandii, dr Rauni Kilde –
Spisek “świńskiej grypy“  

niestety tylko w języku angielskim, jak na razie

(źródło: http://www.youtube.com/watch?v=185HKE2c5Gg)

Poniżej tłumaczenie powyższegp wywiadu z sierpnia 2009

(źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/18/wywiad-z-emerytowana-szefowa-sluzb-medycznych-finlandii-dr-rauni-kilde/)

Rozmówca: … Czy to Unia Europejska wymusza to nas nas?

Dr Rauni Kilde: Tak, głównie Amerykanie to wymuszają. Amerykańskie firmy… ale przy pomocy modyfikowanej genetycznie żywnosci itp., a my nie wiemy — nikt nie wie — do czego to doprowadzi, ponieważ oni eksperymentują na długi zasięg, i nie wiemy co będzie za rok czy 20 lat. Nie wiemy nawet jaki skutek będą miały za 20 lat — przepraszam, zaczynamy wiedzieć — jaki wpływ mają na nas telefony komórkowe. Powodują one nowotwory mózgu, ślepotę, głuchotę, raka czy cokolwiek… Jest to totalnie, totalnie znane. Ale są to eksperymenty na dużą skalę.

Rozmówca: Czy sądzi pani, że te częstotliwości i urządzenia są wybrane celowo aby na nas przetestować, sądzi pani że oni chcą nas zmienić (gatunek ludzki)? Chcą nas zabić, czy zmienić, czy coś takiego?

Dr Rauni Kilde: Przynajmniej czynią nas bardzo chorymi. A skoro celem, jak czytałam, tzw. elity – jeśli można ich tak nazwać – jest zredukowanie populacji naszej planety przynajmniej o 2/3, może nawet o 5 miliardów, więc jest to bardzo negatywna rzecz.

Rozmówca: Czy może to pani rozszerzyć,  mamy właśnie przed sobą tę nową chorobę?

Dr Rauni Kilde: świńską grypę?

Rozmówca: Tak, świńską grypę.

Dr Rauni Kilde: O, to kompletna bzdura. To jest wielka bzdura. To nie świńska grypa jest niebezpieczna, to szczepionki na nią, ponieważ nie chodzi tu tylko o świński wirus. Jest to LUDZKI wirus wymieszny z wirusem świńskim i wymieszany z wirusem ptasim. I oczywiście w tle całej tej sprawy jest redukcja populacji świata, ponieważ szczepionka ta jest bardzo toksyczna. I oczywiście miliardy i miliardy i miliardy które idą do kieszeni producentów. Ramsfeld, on również jest jednym z właścieli firm farmaceutycznych. A ponieważ oni CHCĄ redukcji populacji, dlatego zaczynają mówić, że dzieci i kobiety w ciąży są w pierwszej kolejności, a więc eliminują następne pokolenie ludzi.

Rozmówca: Czy pani próbuje zaalarmować rządy…?

Dr Rauni Kilde: Nie rządy. Ja napisałam informację dla Finlandii ponieważ myślę, że to się nie uda… Nawet jeśli WHO…

Rozmówca: To było próbowane już wcześniej, w późnych latach siedemdziesiątych.

Dr Rauni Kilde: Tak, w 1976 mieli oni świńską grypę w USA. Po trzech tygodniach zaprzestali szczepień bo tak wiele ludzi zmarło lub dostało Zespół Guillaina-Barrégo, ich system nerwowy został zniszczony. A teraz robią to samo z niewielką korektą. Wcześniej tak wszystko ustawili, aby ludzie w USA nie mogli dostać rekompensat za zniszczenie ich zdrowia, ponieważ w 1976 musieli płacić, bardzo duże pieniądze. Wie pan, że w Stanach za zniszczenie czyjegoś zdrowia przyznawane są wysokie odszkodowania. Ale teraz wprowadzili takie prawo, że te firmy farmaceutyczne nie są odpowiedzialne w ogóle, niezależnie od tego czy pacjent zmarł czy został chory do końca życia. Nic! A więc tym razem oni przemyśleli to wszystko.

Rozmówca: A więc oni mogą nas otruć, zabić, i nie będą odpowiedzialni?

Dr Rauni Kilde: Właśnie.

Rozmówca: Więc jak to się dzieje? Dlaczego tyle rządów na to pozwala?

Dr Rauni Kilde: Jeszcze nikt na to nie pozwala. Ponieważ jeszcze nikt nic nie zrobił. Teraz przeprowadzają w mediach program zastraszania ludzi. Wszystkie media masowe mówią, “o, teraz będzie strasznie”. Jest to okropna, zastraszająca propaganda. I ludzie zaczynają się bać. Ponieważ nie wiedzą… WHO poleciło, że każdy musi zostać zaszczepiony na siłę. Wcześniej WHO nie miało takich przywilejów jak nakazanie szczepień rządom, jedynie rekomendowało. Ale w 1997 czy 1998 jak pamiętam, że podpisano [dokument], że jeśli pojawi się pandemia, to wtedy WHO wydaje polecenie. I na początku czerwca WHO ogłosiło 6 – najwyższy stopień pandemii. Niech pan pojedzie do dowolnego kraju na świecie. Ludzie nie są chorzy – nie ma milionów ofiar świńskiej grypy. A więc to wszystko zostało zrobione aby zmusić ludzi i przygotować rządy do dawania szczepionek na siłę. Ale to się nie uda. Nie sądzę… nikt nie będzie…

Rozmówca: Są pewne liczby ogłoszone przez WHO. Czy one są fałszywe?

Dr Rauni Kilde: Oczywiście. Ale zawsze musi pan pamiętać, że należy się zastanowić kto na tym korzysta. A kto na tym korzysta? Według mnie zostali oni do tego zmuszeni – przez kogo? Przez Big Pharma, wielkie koncerny farmaceutyczne. A Big Pharma ma do czynienia z populacją [planety] i ze światowymi pieniędzmi. To są miliardy…

Rozmówca: Więc jaka jest ostatecznie  strategia i cel? Jak pani myśli, jakie są ich intencje?

Dr Rauni Kilde: Celem ich jest pozbycie się tylu ludzi ile tylko jest to możliwe i zarobienie tyle pieniędzy ile tylko jest możliwe, ale… tym razem się przeliczyli. Ponieważ już na spotkaniu grupy Bilderberg 14-15 maja tego roku w Grecji doszło prawie do podziału między nimi podczas dyskutowania tych spraw. I mogę sobie wyobrazić, że nawet ludzie zwykle biorący w nich udział nie zawsze podzielają plan Kissingera eliminacji dużej części populacji świata. I teraz, np. wczoraj rząd Finlandii podjął decyzję o zmianie prawa – co jest bardzo interesujące. Zmiana prawa dotyczy tego, że świńska grypa zostaje wykreślona z listy groźnych, poważnych, skażających chorób. A to oznacza, że ludzie teraz będą musieli za to płacić sami, więc będzie dla nich kwestia zapłacenia samemu… ale według mnie – oczywiście jest to temat dla prawników – ale według mojego zrozumienia, jeśli coś NIE JEST uznane za niebezpieczną chorobę, to nie możesz zostać zmuszony do przyjęcia szczepionki na to, prawda? A więc myślę, że znaleziono bardzo sprytne rozwiązanie. Czytałam również wypowiedź dyrektora panstwowego insttytutu w Norwegii, że nigdy nie rozważano przymuszania ludzi [do szczepień], ale ludzie mogą się zaszczepić [jeśli zechcą], ale ja mam nadzieję że NIKT się nie zaszczepi, a zwłaszcza nie dzieci, nie kobiety i w ogóle nikt.

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 59 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium