krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Sympatykotonia - faza aktywności konfliktu biologicznego

Po uderzeniu DHS-u, pierwsza faza wydarzenia  nazywanego Sensownym Biologicznym Specjalym Programem Natury jest fazą aktywności biologicznego konfliktu, zwana jest również stałą sympatykotonią, albo fazą ciągłego dnia.

Praca wegetatywnego układu nerwowego: przewaga w kierunku nerwu sympatycznego (brzeg graniczny układu sympatycznego).

Widoczne objawy tej fazy to rozszerzenie źrenic, częstoskurcz, nadpotliwość, niedokwasota żołądka, porażenne uszkodzenie jelit, itd. Przez medycynę akademicką nazywa się je ogólnie zaburzeniami układu współczulnego (chwiejność układu współczulnego). Dodatkowe widoczne objawy: zimna skóra i kończyny, bezsenność, brak apetytu. Fakty te były rejestrowano prawidłowo, ale brakowało zrozumienia ich przyczyn.

Widoczne objawy na płaszczyźnie mózgowej: HH® - Ogniska Hamera mają wygląd wyraźnych tarcz strzelniczych.

Objawy w płaszczyźnie duchowej (psyche): konflikt jest nieustannym przedmiotem myśli, treść konfliktu "prześladuje" osobnika, który go przeżywa.

Objawy na płaszczyźnie narządowej: w narządach sterowanych przez stary mózg następuje wzrost "raka", a w narządach sterowanych przez nowy mózg ma miejsce zanik tkanki (np. martwica, owrzodzenie)

 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 24 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium