Warnung
/public_html/germanska.pl/templates/germanska2.5-3kol/roboty.gif
Z uwagi na Państwa dobro namawiamy Państwa, by z dużą konsekwencją, wytrwałością i odwagą dopytywać tych, którzy deklarują, że "leczą" według wiedzy Germańskiej.
Pytajcie ich, na jakiej podstawie tak twierdzą?
Skąd czerpali swoją wiedzę?
Na ile to źródło wiedzy jest związane z oryginalnymi tekstami doktora Hamera?
Przejście trzech stopni seminariów z pewnością nie upoważnia do twierdzenia, że ktoś potrafi "leczyć" czy "edukować" innych ludzi.
Seminaria służą temu, żebyście Państwo sami kształtowali swoje rozumienie biologicznych procesów, a nie temu, byście dalej oddawali się w ręce domniemanych "specjalistów" Germańskiej.
Ludzie, którzy powołują się na wiedzę Germańskiej i twierdzą, że są jej specjalistami, czy terapeutami, tak naprawdę nie chwycili istoty naszego przekazu.
Głęboko mylą się, że ich szczątkowa wiedza wystarcza...
Ta sprawa jest bardzo ważna, ponieważ dotyczy Państwa zdrowia, a nawet życia.


Video-Odpowiedzi na listy
krokus  

Odpowiedź Koła Germańskiej w postaci wideo

Tutaj znajdziesz prace przygotowane przez wrocławskie Koło.
Małgorzata Paluch zapoczątkowała cykl filmów, w których odpowiada na listy, jakie otrzymuje.

Przede wszystkim chciałabym bardzo podziękować Małgosi Paluch za jej zaangażowanie w naukę Germańskiej oraz aktywny udział w kreatywnym kształtowaniu Programu Edukacyjnego.

Wszyscy, rzetelnie studiujący wiedzę Germańskiej, znajdują się w niekończącym się procesie kształcenia w tej wiedzy.  Również doktor Hamer. On to, podpatrując Naturę poznaje nowe zjawiska i odkrywa na bieżąco nowe zależności, które po zweryfikowaniu również nam przekazuje.
A my, jego uczniowie, z upływem lat aktywnego - opartego na logicznym, przyczynowym związku wydarzeń -  zajmowania się tematem Germańskiej, nie tylko coraz lepiej ją rozumiemy, ale również jesteśmy w stanie coraz precyzyjniej się na jej temat wypowiadać. Jest to jednak proces i jak każdy proces potrzebuje czasu.
Dlatego nic dziwnego, że w początkowym okresie obcowania z Germańską, jej uczniom (do których również doktor Hamer siebie zalicza) zdarza się popełnianie błędów. Mam na myśli zbyt mało precyzyjne, czy wręcz błędne wypowiedzi na temat tej nowej wiedzy.  Ale w procesie kształcenia jest to zupełnie normalne zjawisko. 
Jednak prawidłowe i precyzyjne słownictwo, jakim posługuje się Germańczyk jest podstawą i do bezbłędnego opanowania jej powinniśmy dążyć. Sukces zależy od stopnia ugruntownia wiedzy Germańskiej oraz czasu poświęconego na jej weryfikację.

Podsumowując: wszyscy, zajmujący się rzetelnie Germańską, uczą się jej i w związku z tym popełnianie błędów jest rzeczą dopuszczalną.  Podobno tylko na błędach człowiek się uczy....

W nawiązaniu do powyższego wstępu:
Odpowiadając na listy, Małgosia używa w wideo niekiedy sformułowań, które wymagają dokładniejszego sprecyzowania, dlatego uzupełnione zostały przez dodatkowe wpisy.
Z premedytacją pozostawiamy jednak te nagrania w oryginalnym wydaniu. Nie tylko dlategp, żeby wyczulić słuchacza na precyzję wypowiedzi w powiązaniu z Germańską, ale również dlatego, żeby w przyszłości móc porównać również swój własny rozwój....

 

Wideo z dnia 02.08.2016

bielactwo

Wideo z dnia 07.08.2016

rak piersi

Wideo z dnia 14.08.2016

prostata

Wideo z dnia 10.09.2016

Z pewnocią zorientowaliście się Państwo, że dla pełnego zrozumienia przekazywanych informacji należy posiadać wiedzę Germańskiej.
W tym miejscu kończymy publikowanie wideo odpowiedz dla wszystkich internautów. Kolejne ewentualne filmy będą dostępne wyłącznie dla absolwentów Programu Edukacyjnego.

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Edukacyjny przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germań
skiej

Odwiedza nas 75 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii zgodnie z wiedzą Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium