krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Trzustka

Niniejsza relacja pochodzi od Gizeli Hompesch, u której zdiagnozowano raka trzustki. W oparciu o wiedzę Germańskiej Heilkunde doszła do całkowitego powrotu do zdrowia. Zaznaczyć tutaj pragnę, że w tym czasie nie znała doktora Hamera i nie miała z nim kontaktu. Dopiero w stanie całkowitego zdrowia osobiście go poznała. Z jej inicjatywy powstało pierwsze Koło Studyjne Germańskiej w Niemczech, które do dzisiaj prowadzi.

Gizela jest autorką książki, wydanej w 2008 roku, w której szczegółowo opisuje swoje doświadczenia jako pacjent medycyny szkolnej i później jako aktywny uczestnik procesów swojego organizmu według Praw Germańskiej Nowej Medycyny. Tytuł książki: Meine Heilung von Krebs durch das "goldene" Buch / Wenn man Eigenverantwortung wieder übernimmt ... (tłum. Moje wyzdrowienie z raka przez „złotą“ książkę / jeżeli przejmie się odpowiedzialność za siebie w swoje ręce) „Złotą“ książką nazywają przyjaciele Germańskiej książkę dr Hamera pt: Vermächtnis einer neuen Medizin.

Poniżej jej krótka relacja.

Mam 61 lat. We wrześniu 1991 roku otrzymałam druzgocącą diagnozę „rak"– nieuleczalny(przyp. został zdiagnozowany rak trzustki). Ponieważ w tym czasie ufałam jeszcze medycynie szkolnej, wpadłam automatycznie w jej diabelską procedurę "leczenia" przy pomocy chemioterapii, operacji i naświetlań. Wytrzymałam 4 miesiące tej „terapii”. Jak uświadomiłam sobie, że wokół mnie moi współtowarzysze niedoli jeden po drugim umierają, zaczęłam się budzić z mojego letargu. Również ja czułam się coraz gorzej.

Zdecydowałam pożegnać się z medycyną szkolną i zaczęłam szukać alternatywnych dróg. Wypróbowałam różne terapie; od diety zezwalającej spożywanie wyłącznie surowych składników, kończąc na terapii prof. Hackethala (przyp. nieżyjący już lekarz niemiecki, który dopuszczał eutanasję na własne życzenie pacjenta).

We wrześniu 1992 rokunatknęłam się na (Germańską) Nową Medycynę. Podczas czytania książki pt: “Vermächtnis einer Neuen Medizin“ (przyp. tłum. Spuścizna pewnej Nowej Medycyny) nagle przejżałam na oczy. „Wszystko odgrywa się w psychice!” Swoją chorobę spowodowałam bezwiednie ja sama.

Zabrałam się do analizowania swoich problemów i przy pomocy moich bliskich byłam w stanie sobie z nimi poradzić, tzn. definitywnie je rozwiązać. Proces ten przebiegał małymi kroczkami. Z biegiem czasu byłam coraz bardziej pewna słuszności, tego co czytałam i dzięki zrozumieniu (Germańskiej) Nowej Medycyny – która nie jest żadnym lekarstwem do połykania – pozbyłam się,nieustannie mi od momentu diagnozy towarzyszącego, strachu.

Pod koniec grudnia 1992 roku czułam się całkowicie zdrowa i zrobiłam ponownie badania kontrolne (badania laboratoryjne i USG) żeby sprawdzić, czy moje przeczucia są prawdziwe. Wyniki badań były rewelacyjne: wszystko było w porządku! Dokumenty potwierdzające te badania otrzymałam do ręki i mam jej czarno na białym.

Do dzisiaj czuję się wspaniale (1997) i zdrowo. Żyję respektując Prawa (Germańskiej) Nowej Medycyny i radykalnie zmieniłamswoje nastawienie do życia. Jestem wdzięczna za każdy dzień życia, za to że istnieje (Germańska) Nowa Medycyna, którą zawsze wykorzystuję w momentach, gdy potrzebuję porady. Od 4 lat nie pozwalam na przeprowadzanie żadnych badań przez medycynę szkolną. Przejęłam odpowiedzialność za zdrowie swojego organizmu w swoje ręce. Od tego czasu czuję się wspaniale, żyję bez strachu i wykonuję dalej swój zawód.

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 31 gości oraz 1 użytkownik.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium