krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Ważna informacja

Odkrycie doktora Hamera nie ma sobie równych w historii odkryć. Jest to główne odkrycie ery nowożytnej, a nawet najważniejsze z dotychczasowych, gdyż dotyczy życia człowieka i innych istot żywych.

Jest ono samo w sobie tak spójne i jasne, że nie potrzebuje (na obecnym etapie) żadnych uzupełnień. Nie ma niczego porównywalnego w historii odkryć, może odkrycie kopernikowskie.
Tacy ludzie, jak dr Hamer rodzą się raz, może dwa, na tysiąc lat...

Żeby móc z tego odkrycia korzystać, to znaczy świadomie, praktycznie na sobie doświadczać, trzeba je zrozumieć.
Dzisiaj nie ma innej drogi! Ale proszę mi wierzyć, że ta droga jest dla każdego możliwa. Sama kroczę nią od ponad 20-tu lat bez "porady" i "pomocy" lekarskiej.

Szczególność Germańskiej polega na tym, że rozumiejąc ją i postępując według wymagań natury, nie potrzebujemy terapeuty... ponieważ nasz organizm "terapeutuje" się  sam... czasami przeszkadzamy mu w tym, gdy podejmujemy, błędne, niemądre decyzje, czy kroki...

Niekiedy w przebiegu SBS-u  potrzebna jest czysto kliniczna pomoc, ale ona jest natury kosmetycznej. W pozostałych przypadkach organizm sam sobie radzi... Pomoc kliniczna ma za zadanie wesprzeć nasze biologiczne ciało w przypadku wybujałych objawów, jeżeli "przeholowaliśmy" zbieranie masy konfliktej, bądź "rozbujaliśmy" jakiś SBS.
Niestety dzisiaj nie możemy liczyć na pomoc kliniczną, ponieważ nie mamy żadnej klinki, w której respektowałoby się odkryte przez doktora Hamera zależności, tak ważne w funkcjonowaniu żywego organizmu...

Ale rozumiejąc tę wiedzę, obserwujemy, że 95% tzw. chorych, to osoby, które znajdują się w fazie wagotonicznej. A więc już po konfliktolizie. Cała praca "terapeutyczna" została już przez organizm dokonana... w wielu przypadkach bez świadomości tego "chorego", właśnie dzięki DHS-owi. W takim przypadku wystarczy cierpliwie, ze zrozumieniem i mądrym postępowaniem wobec siebie przejść tę fazę, nie przeszkadzając organizmowi w jej zakończeniu.

Jedna z uczestniczek naszych spotkań, pewna pani lekarz, powiedziała mi na spotkaniu:
"Pani Ewo, Germańska nie jest dla kogoś, tylko dla samego siebie..."
Tak, dokładnie tak jest!

Dlatego każdy powinien sam (i jego najbliższa rodzina) szczegółowo wiedzieć, co dzieje się w jego i z jego organizmem....
Z tego powodu celem naszej działalności nie jest kształcenie terapeutów, tylko świadomych pacjentów ...
Myślę, że nazwa ta będzie mogła pozostać. W końcu słowo pacjent, oznacza kogoś cierpliwego:  to jest bardzo ważna cecha, w potrzebna nam w przebiegu SBS-u: cierpliwie i bez paniki, ale za to ze zrozumieniem, przechodzić objawy SBS-u, w którym się znajdujemy, mądrze reagując na potrzeby naszego organizmu.

Każdy znawca Germańskiej, tzw. Germańczyk, jest świadom tego, że Germańską nie można "terapeutować" osób trzecich. Aktywny i świadomy udział tychże osóbb w odczuciowo-biologicznym procesie, który przebiega w ich własnych organizmach jest po prostu niezbędny.

Ważne jest, żeby w obliczu objawów nie wpaść w panikę, żeby nie "wystartować" nowych SBS-ów, z których aktywności będzie trudno wyjść. Ale dzięki  zrozumieniu tej wiedzy jest to możliwe.

W innym przypadku, pojawią się kolejne objawy, ale one nie będą miały nic wspólnego przyczynowo z pierwotnymi zmianymi, tylko będą reakcją w postaci DHS-u w powiązaniu z takimi odczuciami  jak np.: strach przed śmiercią, czy aktak z powodu grożącej operacji, czy strach przed utratą egzystencji, czy czuć się oszpeconym... itp. Tylko zrozumienie procesów mających miejsce w naszym organizmie daje spokój i pewność w podejmowaniu decyzji w stosunku do samego siebie.

Zaczynać naukę tej wiedzy w momencie, gdy ciało nękane jest przez objawy, a co gorsza została już postawiona "groźnie" brzmiąca diagnoza i prognoza, czy dokonana została już okaleczająca operacja, to trudne zadanie, a czasami wogóle niemożliwe do zrealizowania.

Dlatego zapraszamy wszystkich do nauki już teraz, zanim pojawią się jakieś niepokojące objawy, zanim lekarz postawi niepokojącą diagnozę, czy prognozę.

Ewa Leimer

Zobacz również: uczymy się dla siebie samych

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 16 gości oraz 3 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni wiedzy Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium