tłumaczenie z artykułu:
https://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-exposes-bill-gates-vaccine-dictatorship-plan-cites-gates-twisted-messiah-complex/

Robert Francis Kennedy Jr. jest amerykańskim prawnikiem środowiskowym, pisarzem i przeciwnikiem szczepień. Kennedy jest synem Roberta F. Kennedy'ego i siostrzeńcem byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Jest prezesem zarządu Waterkeeper Alliance, organizacji ekologicznej non-profit, którą założył w 1999 roku.

Post #RobertFKennedyJr na Instagramie z 9 kwietnia 2020 r .:

#Vaccines , dla  #BillGates, to strategiczna "filantropia", która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym  kontrolowania globalnego przedsiębiorstwa vac ID) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną - ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania życiem mniejszych ludzi.

Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 miliarda dolarów, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił 50 szczepionek przeciw polio (każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat), które są odpowiedzialne za niszczący szczep szczepionkowy epidemii polio, która sparaliżowała 496 000 dzieci w latach 2000–2017. W 2017 r. rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego kumpli z NAB. Wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły. W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja polio jest głównie spowodowana szczepionkami, co oznacza, że ​​pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa. Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 r. ¾ globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 r.  #GatesFoundation  sfinansował testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV opracowanych przez GSK i Merck na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie niepożądane skutki, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedem dziewcząt zmarło. W dochodzeniach rządu indyjskiego zarzucono badaczom finansowanym przez Gates powszechne naruszenia etyczne: zmuszanie wrażliwych dziewcząt z z wiosen do poddania się tym szczepionkom, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się obecnie w krajowym Sądzie Najwyższym.

W 2010 r. Fundacja Gates sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne niepożądane skutki, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe u 1048 z 5049 dzieci.

Podczas kampanii Gates 2002 MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gates siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. U 50–500 dzieci wystąpił paraliż. Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: „Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków”
Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako „bezwzględne” i „niemoralne”.
W 2010 r. Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów na WHO, obiecując częściowo zmniejszyć populację poprzez nowe szczepionki. Miesiąc później Gates powiedział Ted Talk, że nowe szczepionki „mogą zmniejszyć populację”. W 2014 r. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kenijskich kobiet za pomocą fałszywej kampanii szczepionek przeciw tężcowi.

Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce.
Po wstępnym odrzuceniu zarzutów, WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dziesięciu lat.
Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin.
Badanie z 2017 r. (Morgensen i Al.2017) wykazało, że popularny DTP WHO zabija więcej afrykańczyków niż choroba, której chce podobno zapobiec. Zaszczepione dziewczynki poniosły 10-krotny wzrost śmiertelności nieszczepionych dzieci.

Gates i WHO odmówiły wycofania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza na milionach afrykańskich dzieci rocznie.

Przedstawiciele zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Gatesa o przejęcie programu działań WHO oraz manipulacje projektów, co do których udowodniono, że hamują choroby zakaźne; dbają o czystą wodę, higienę, odżywianie i rozwój gospodarczy. Mówią, że przekierował zasoby finansowe, by służyć swojemu osobistemu fetyszowi, według którego zdrowie pochodzi tylko ze strzykawki.

Oprócz wykorzystywania swojej rzekomej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF-u, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki oraz ogromną sieć koncernów przemysłu farmaceutycznego, które sieją propagandę, prezentują fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne przeciwko tym, którzy wątpią w szczepionki oraz wykorzystują władzę i pieniądze Gatesa do tłumienia sprzeciwu i wymuszania dostosowania się do przepisów.
W tym ostatnim, nieprzerwanym występie Pharma-medii, Gates wydaje się być radosny, że kryzys Covid-19 da mu możliwość wymuszenia na amerykańskich dzieciach swoich programów szczepień, które już prowadził w krajach trzeciego świata.

uczymy się dla siebie

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

       

Your IP: 75.101.173.236
38 ip check