Nie przypuszczam, żeby dr Kaufman znał Germańską. Przynajmniej jego wypowiedzi odnośnie tzw. chorób wskazują na to. Ale pomimo tego, zdecydowałam umieścić to wideo na naszej stronie, ponieważ analiza doktora Kaufmana odnośnie wirusa jest spójna z przyuszczeniami doktora Hamera, że wirusy to potrzebne organizmowi białka! (tzw. eksosomy)

Dr. Andrew Kaufman w tym wideo przedstawia naukowe dowody, które podważają dotychczasową narrację i punk widzenia całego świata medycznego na genezę i mechanizm działania korona wirusa, który podobno wywołuje chorobę zwana COVID 19.
Dr. Kaufman ma wiele specjalizacji i ukończył renomowane uczelnie. Studiował biologie na MIT w Bostonie. Zdobył tytuł doktora medycyny na Uniwersytecie Południowej Karoliny. Był instruktorem medycznym hematologii i onkologii na Uniwersytecie Karoliny Południowej. Był także asystentem i profesorem psychiatrii na Sunny Medical University w Syracuse , NY .
Jest także licencjonowanym psychiatrą medycyny sadowej. Jego dowody poparte pracami innych wirusologów podkreślają, ze COVID 19 jest mylony z naturalnie występującymi Egzosomami, które są nieodzowna częścią prawidłowego funkcjonowania każdej komórki.

 

tłumaczenie z kanału: https://www.youtube.com/channel/UCKpkSDm8cG3U72sj3O7TGNA

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

uczymy się dla siebie

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.

     

Your IP: 3.235.172.213
39 ip check