Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wykluczenie z naszej społeczności Germańskiej,
a więc oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu
.

Absolwenci naszego Programu mają możliwość korzystania z materiałów, przy pomocy których mogą lepiej przyswoić wiedzę. Dlatego tylko osoby, które zaliczyły konkretne stopnie otrzymują dane dostępu umożliwiające otwarcie stron prowadzących do slajdów z tego konkretnego spotkania seminaryjnego.
Ten otrzymany login jest ważny rok. Myślimy, że ten okres wystarczy, żeby na ich podstawie sporządzić sobie osobiste notatki.
Poza tym mamy nadzieję, że te materiały pomogą w przygotowaniu się do kolokwium, którego zaliczenie jest warunkiem udziału w następnym stopniu seminarium.

uwaga!

Materiały seminaryjne są przeznaczone wyłącznie do nauki. Na ich podstawie można bez trudu robić swoje własne notatki. Wszelka manipulacja w kierunku prób kopiowania grafik prowadzi do atomatycznej utraty sesji. Naturalnie można się ponownie zalogować, ale jeżeli z powodu prób kopiowania materiałów, utrata połączenia z serwerem nastąpi trzy razy, to login zostanie zablokowany na jedną godzinę. Po trzykrotnym zablokowaniu loginu użytkownik traci hasło i może ubiegać się ponownie o jego otrzymanie, ale z wyjaśnieniem dlaczego jego prawo dostępu wygasło.

Z góry dziękujemy za zrozumienie tego zaostrzenia korzystania z chronionych prawem autorskim materiałów doktora Hamera i zapraszamy do nauki.

germańska dotyczy

okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

uczymy się dla siebie

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.

     

Your IP: 3.235.172.213
40 ip check