W spotkaniach mogą brać udział wyłącznie uczestnicy i absolwenci naszego Programu

Witam wszystkich "Germańczyków"!
Jeżeli masz dobre łącze internetowe i zainstalowany program Skype oraz jesteś absolwentem naszego Programu Kształcenia w Germańskiej - możesz uczestniczyć w spotkaniach online, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.
Zadaniem tych spotkań jest ugruntowywanie wiedzy w zakresie przerobionego na seminariach materiału oraz uzupełnienie jej dodatkowymi informacjami, które z braku czasu nie zostały przekazane, albo umknęły słuchaczowi podczas stacjonarnego spotkania.
Glównym celem tej formy samokształcenia jest
osiągnięcie umiejętności biegłego posługiwania się wiedzą w tak zaawansowanym stopniu,
żeby móc samemu  przeprowadzać analizy objawów widocznych
w płaszczyźnie narządowej oraz mózgowej (czyli sprawdzanie własnych wniosków z tomografią komputerową mózgu).
Tę umiejętność może każdy nabyć!

Jestem obecna na spotkaniu, jeżeli przynajmniej trzech absolwentów (z każdego stopnia) będzie brało w nim udział. W dniu spotkania łączę się z grupą przez SKYPE o godz.20:00

Spotykamy się w grupach:

Grupa I: pierwszy wtorek każdego miesiąca o godz.20h

W spotkaniu uczestniczyć mogą absolwenci I-go stopnia:  materiał spotkania obejmuje wiedzę z zakresu I-go stopnia

Grupa II: drugi wtorek każdego miesiąca o godz.20h

W spotkaniu uczestniczyć mogą absolwenci II-go stopnia: materiał spotkania obejmuje wiedzę z zakresu I-go i II-go stopnia

Grupa III: trzeci wtorek każdego miesiąca o godz.20h

W spotkaniu uczestniczyć mogą absolwenci III-go stopnia: materiał spotkania obejmuje wiedzę z zakresu I-go, II-go i III-go stopnia

Grupa IV: czwarty wtorek każdego miesiąca o godz.20h

W spotkaniu uczestniczyć mogą absolwenci IV-go stopnia: materiał spotkania obejmuje wiedzę z zakresu I-go, II-go, III-go i IV-go stopnia

Uczestniczący w ćwiczeniach online proszeni są o zaopatrzenie się z słuchawki  (one znacznie polepszają jakość akustycznego połączenia) oraz  o zapewnienie sobie pomieszczenia wolnego od przeszkadzających odgłosów na czas naszego spotkania (rozmowy osób trzecich, odgłowy urządzeń kuchennych i innych, hałasujące w pobliżu dzieci...itp.)
Takie dodatkowe akustyczne zakłócenia przeszkadzają w prowadzeniu rozmowy, z czego wynika niemożność porozumienia na skype.
Z góry dziękuję za przychylne potraktowanie tej prośby.

 

germańska dotyczy

okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

uczymy się dla siebie

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

       

Your IP: 75.101.173.236
38 ip check