tłumaczenie z artykułu:
https://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-exposes-bill-gates-vaccine-dictatorship-plan-cites-gates-twisted-messiah-complex/

Robert Francis Kennedy Jr. jest amerykańskim prawnikiem środowiskowym, pisarzem i przeciwnikiem szczepień. Kennedy jest synem Roberta F. Kennedy'ego i siostrzeńcem byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Jest prezesem zarządu Waterkeeper Alliance, organizacji ekologicznej non-profit, którą założył w 1999 roku.

Post #RobertFKennedyJr na Instagramie z 9 kwietnia 2020 r .:

#Vaccines , dla  #BillGates, to strategiczna "filantropia", która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym  kontrolowania globalnego przedsiębiorstwa vac ID) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną - ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania życiem mniejszych ludzi.

Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 miliarda dolarów, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił 50 szczepionek przeciw polio (każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat), które są odpowiedzialne za niszczący szczep szczepionkowy epidemii polio, która sparaliżowała 496 000 dzieci w latach 2000–2017. W 2017 r. rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego kumpli z NAB. Wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły. W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja polio jest głównie spowodowana szczepionkami, co oznacza, że ​​pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa. Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 r. ¾ globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 r.  #GatesFoundation  sfinansował testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV opracowanych przez GSK i Merck na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie niepożądane skutki, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedem dziewcząt zmarło. W dochodzeniach rządu indyjskiego zarzucono badaczom finansowanym przez Gates powszechne naruszenia etyczne: zmuszanie wrażliwych dziewcząt z z wiosen do poddania się tym szczepionkom, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się obecnie w krajowym Sądzie Najwyższym.

W 2010 r. Fundacja Gates sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne niepożądane skutki, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe u 1048 z 5049 dzieci.

Podczas kampanii Gates 2002 MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gates siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. U 50–500 dzieci wystąpił paraliż. Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: „Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków”
Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako „bezwzględne” i „niemoralne”.
W 2010 r. Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów na WHO, obiecując częściowo zmniejszyć populację poprzez nowe szczepionki. Miesiąc później Gates powiedział Ted Talk, że nowe szczepionki „mogą zmniejszyć populację”. W 2014 r. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kenijskich kobiet za pomocą fałszywej kampanii szczepionek przeciw tężcowi.

Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce.
Po wstępnym odrzuceniu zarzutów, WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dziesięciu lat.
Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin.
Badanie z 2017 r. (Morgensen i Al.2017) wykazało, że popularny DTP WHO zabija więcej afrykańczyków niż choroba, której chce podobno zapobiec. Zaszczepione dziewczynki poniosły 10-krotny wzrost śmiertelności nieszczepionych dzieci.

Gates i WHO odmówiły wycofania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza na milionach afrykańskich dzieci rocznie.

Przedstawiciele zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Gatesa o przejęcie programu działań WHO oraz manipulacje projektów, co do których udowodniono, że hamują choroby zakaźne; dbają o czystą wodę, higienę, odżywianie i rozwój gospodarczy. Mówią, że przekierował zasoby finansowe, by służyć swojemu osobistemu fetyszowi, według którego zdrowie pochodzi tylko ze strzykawki.

Oprócz wykorzystywania swojej rzekomej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF-u, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki oraz ogromną sieć koncernów przemysłu farmaceutycznego, które sieją propagandę, prezentują fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne przeciwko tym, którzy wątpią w szczepionki oraz wykorzystują władzę i pieniądze Gatesa do tłumienia sprzeciwu i wymuszania dostosowania się do przepisów.
W tym ostatnim, nieprzerwanym występie Pharma-medii, Gates wydaje się być radosny, że kryzys Covid-19 da mu możliwość wymuszenia na amerykańskich dzieciach swoich programów szczepień, które już prowadził w krajach trzeciego świata.

Copyright by Dr. med. Ryke Geerd Hamer

germańska dotyczy

okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

uczymy się dla siebie

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.

nic ci nie dolega?

Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

     

Your IP: 3.235.172.213
39 ip check