Szokująca wypowiedź dr Rauni Kilde byłaby jeszcze bardziej "eksplozyjna", gdyby znane jej było odkrycie doktora Hamera. Zakładam, że nic na ten temat nie wie... również o tym, że wirusa, który mógłby spowodować jakąkolwiek "chorobę" po prostu nie ma, że to łgarstwo, które urosło do dogmatu w ciągu ostatnich 200 lat! 

Wywiad z b. szefową służb medycznych Finlandii, dr Rauni Kilde – Spisek “świńskiej grypy“  - niestety tylko w języku angielskim
(źródło: http://www.youtube.com/watch?v=185HKE2c5Gg)

Poniżej tłumaczenie powyższegp wywiadu z sierpnia 2009

(źródło: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/18/wywiad-z-emerytowana-szefowa-sluzb-medycznych-finlandii-dr-rauni-kilde/)

Rozmówca: … Czy to Unia Europejska wymusza to nas nas?

Dr Rauni Kilde: Tak, głównie Amerykanie to wymuszają. Amerykańskie firmy… ale przy pomocy modyfikowanej genetycznie żywnosci itp., a my nie wiemy — nikt nie wie — do czego to doprowadzi, ponieważ oni eksperymentują na długi zasięg, i nie wiemy co będzie za rok czy 20 lat. Nie wiemy nawet jaki skutek będą miały za 20 lat — przepraszam, zaczynamy wiedzieć — jaki wpływ mają na nas telefony komórkowe. Powodują one nowotwory mózgu, ślepotę, głuchotę, raka czy cokolwiek… Jest to totalnie, totalnie znane. Ale są to eksperymenty na dużą skalę.

Rozmówca: Czy sądzi pani, że te częstotliwości i urządzenia są wybrane celowo aby na nas przetestować, sądzi pani że oni chcą nas zmienić (gatunek ludzki)? Chcą nas zabić, czy zmienić, czy coś takiego?

Dr Rauni Kilde: Przynajmniej czynią nas bardzo chorymi. A skoro celem, jak czytałam, tzw. elity – jeśli można ich tak nazwać – jest zredukowanie populacji naszej planety przynajmniej o 2/3, może nawet o 5 miliardów, więc jest to bardzo negatywna rzecz.

Rozmówca: Czy może to pani rozszerzyć,  mamy właśnie przed sobą tę nową chorobę?

Dr Rauni Kilde: świńską grypę?

Rozmówca: Tak, świńską grypę.

Dr Rauni Kilde: O, to kompletna bzdura. To jest wielka bzdura. To nie świńska grypa jest niebezpieczna, to szczepionki na nią, ponieważ nie chodzi tu tylko o świński wirus. Jest to LUDZKI wirus wymieszny z wirusem świńskim i wymieszany z wirusem ptasim. I oczywiście w tle całej tej sprawy jest redukcja populacji świata, ponieważ szczepionka ta jest bardzo toksyczna. I oczywiście miliardy i miliardy i miliardy które idą do kieszeni producentów. Ramsfeld, on również jest jednym z właścieli firm farmaceutycznych. A ponieważ oni CHCĄ redukcji populacji, dlatego zaczynają mówić, że dzieci i kobiety w ciąży są w pierwszej kolejności, a więc eliminują następne pokolenie ludzi.

Rozmówca: Czy pani próbuje zaalarmować rządy…?

Dr Rauni Kilde: Nie rządy. Ja napisałam informację dla Finlandii ponieważ myślę, że to się nie uda… Nawet jeśli WHO…

Rozmówca: To było próbowane już wcześniej, w późnych latach siedemdziesiątych.

Dr Rauni Kilde: Tak, w 1976 mieli oni świńską grypę w USA. Po trzech tygodniach zaprzestali szczepień bo tak wiele ludzi zmarło lub dostało Zespół Guillaina-Barrégo, ich system nerwowy został zniszczony. A teraz robią to samo z niewielką korektą. Wcześniej tak wszystko ustawili, aby ludzie w USA nie mogli dostać rekompensat za zniszczenie ich zdrowia, ponieważ w 1976 musieli płacić, bardzo duże pieniądze. Wie pan, że w Stanach za zniszczenie czyjegoś zdrowia przyznawane są wysokie odszkodowania. Ale teraz wprowadzili takie prawo, że te firmy farmaceutyczne nie są odpowiedzialne w ogóle, niezależnie od tego czy pacjent zmarł czy został chory do końca życia. Nic! A więc tym razem oni przemyśleli to wszystko.

Rozmówca: A więc oni mogą nas otruć, zabić, i nie będą odpowiedzialni?

Dr Rauni Kilde: Właśnie.

Rozmówca: Więc jak to się dzieje? Dlaczego tyle rządów na to pozwala?

Dr Rauni Kilde: Jeszcze nikt na to nie pozwala. Ponieważ jeszcze nikt nic nie zrobił. Teraz przeprowadzają w mediach program zastraszania ludzi. Wszystkie media masowe mówią, “o, teraz będzie strasznie”. Jest to okropna, zastraszająca propaganda. I ludzie zaczynają się bać. Ponieważ nie wiedzą… WHO poleciło, że każdy musi zostać zaszczepiony na siłę. Wcześniej WHO nie miało takich przywilejów jak nakazanie szczepień rządom, jedynie rekomendowało. Ale w 1997 czy 1998 jak pamiętam, że podpisano [dokument], że jeśli pojawi się pandemia, to wtedy WHO wydaje polecenie. I na początku czerwca WHO ogłosiło 6 – najwyższy stopień pandemii. Niech pan pojedzie do dowolnego kraju na świecie. Ludzie nie są chorzy – nie ma milionów ofiar świńskiej grypy. A więc to wszystko zostało zrobione aby zmusić ludzi i przygotować rządy do dawania szczepionek na siłę. Ale to się nie uda. Nie sądzę… nikt nie będzie…

Rozmówca: Są pewne liczby ogłoszone przez WHO. Czy one są fałszywe?

Dr Rauni Kilde: Oczywiście. Ale zawsze musi pan pamiętać, że należy się zastanowić kto na tym korzysta. A kto na tym korzysta? Według mnie zostali oni do tego zmuszeni – przez kogo? Przez Big Pharma, wielkie koncerny farmaceutyczne. A Big Pharma ma do czynienia z populacją [planety] i ze światowymi pieniędzmi. To są miliardy…

Rozmówca: Więc jaka jest ostatecznie  strategia i cel? Jak pani myśli, jakie są ich intencje?

Dr Rauni Kilde: Celem ich jest pozbycie się tylu ludzi ile tylko jest to możliwe i zarobienie tyle pieniędzy ile tylko jest możliwe, ale… tym razem się przeliczyli. Ponieważ już na spotkaniu grupy Bilderberg 14-15 maja tego roku w Grecji doszło prawie do podziału między nimi podczas dyskutowania tych spraw. I mogę sobie wyobrazić, że nawet ludzie zwykle biorący w nich udział nie zawsze podzielają plan Kissingera eliminacji dużej części populacji świata. I teraz, np. wczoraj rząd Finlandii podjął decyzję o zmianie prawa – co jest bardzo interesujące. Zmiana prawa dotyczy tego, że świńska grypa zostaje wykreślona z listy groźnych, poważnych, skażających chorób. A to oznacza, że ludzie teraz będą musieli za to płacić sami, więc będzie dla nich kwestia zapłacenia samemu… ale według mnie – oczywiście jest to temat dla prawników – ale według mojego zrozumienia, jeśli coś NIE JEST uznane za niebezpieczną chorobę, to nie możesz zostać zmuszony do przyjęcia szczepionki na to, prawda? A więc myślę, że znaleziono bardzo sprytne rozwiązanie. Czytałam również wypowiedź dyrektora panstwowego insttytutu w Norwegii, że nigdy nie rozważano przymuszania ludzi [do szczepień], ale ludzie mogą się zaszczepić [jeśli zechcą], ale ja mam nadzieję że NIKT się nie zaszczepi, a zwłaszcza nie dzieci, nie kobiety i w ogóle nikt.

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

       

Your IP: 34.204.191.145
55 ip check