Moje pierwsze zapalenie pęcherza dostałam po pierwszej klasie ogólniaka. Były wakacje, chciałam koniecznie zarobić jakieś pieniądze żeby sobie na wakacjach ‘zaszaleć’. Moja sąsiadka pracowała w biurze zarządu CPN. Powiedziała, że wie że na jednej ze stacji benzynowych dzieciaki z rodziny kierownika tej stacji zarabiają w wakacje ładną kaskę na myciu szyb samochodowych (teraz nie nawidzę takich myjących na siłęJ), ale wtedy byłam szczęśliwa, ze sąsiadka wzięła sprawy w swoje ręce i wcisnęła mnie na tę stację.  Jednak nieszczęśliwe były te dzieciaki, które tam pracowały i sam kierownik też, bo przecież zabierałam im część klientów, a tym samym kasy.
I jak pięknie zarysowuje się konflikt: Nie móc zaznaczyć swojego rewiru.
Ciągle kłóciliśmy się, w którym miejscu, przy których dystrybutorach jest moje miejsce. Co się dogadaliśmy gdzie mam myć te szyby, to jak tylko szło mi dobrze, to moi ‘współpracownicy’ wymyślali, że mam się z nimi zamienić i gdzieś przesunąć. Czułam się tam strasznie, jak intruz. Ciągle wzbudzali we mnie wyrzuty sumienia, ustalali dziwne reguły i wychodziło na to, że zawsze dostawałam ‘kijowe’ dystrybutory. To śmieszne, ale uwaga… Po jakimś miesiącu dostałam mega zapalenia pęcherza z krwiomoczem. Zwijałam się z bólu, miałam gorączkę. Trafiłam na pogotowie, nerki były ok. Ale dostałam antybiotyk. Jak się wykurowałam, to już mi się nie chciało wracać do tej ‘pracy’… To był mój pierwszy w życiu problem z pęcherzem. Od tamtej pory nękały mnie nawracające infekcje dróg moczowych. Poza tym pierwszym zapaleniem pęcherza nigdy nie leczyłam ich antybiotykami, lekarze aplikowali mi Furagin.
Pewnego dnia, właśnie kiedy byłam zmęczona kolejną infekcją dróg moczowych, koleżanka wytłumaczyła mi jaki rodzaj konfliktu może powodować moje przypadłości. Nie wiem jak to możliwe, ale od razu przyszła mi do głowy przygoda ze stacją benzynową. Opowiedziałam i opisałam w szczegółach relację na ten temat. Od tamtej pory – parę miesięcy temu – nie mam problemów z pęcherzem. Owszem zdarzyło mi się kilka incydentów – co najdziwniejsze powtarzały się zawsze w tych samych okolicznościach – podczas wizyty u dziadków, gdzie zawsze musiałam być świadkiem niemiłych relacji między moją mamą i jej teściową, które urządzały próbę sił na zasadzie „to ja tu rządzę”. Każda chciała żebym stanęła po jej stronie, a ja czułam się w tej sytuacji fatalnie, każda miała swoje racje i chciała rządzić rewirem, w którym musiałam razem z nimi przebywać. Kilka razy miałam również bóle pęcherza, kiedy moja teściowa opiekowała się moim chorym dzieckiem i mieszkała z nami prze jakiś czas. Próbowała w tym czasie „zarządzać” moim rewirem – przestawianie rzeczy, pouczanie jak powinnam dbać o dom i jego mieszkańców itp. Jednak wiedziałam, że to właśnie wywoływało objawy bólu ze strony pęcherza i jak tylko to sobie uświadamiała i z kimś o tym porozmawiałam to bóle ustępowały.
 
Ania


  ***


Komentarz:
Bardzo przejrzyta relacja. Serdecznie dziękuję!
Dobrze ilustruje wrażliwość na szyny i "przeżywanie"  podobnych konfliktów biologicznych, jaką pozostawia każdy SBS na wszystkich trzech płaszczyznach.
Ponieważ mamy tutaj do czynienia z ektodermalną tkanką, reakcja na szyny jest szybka. Często wystarczy, że uzmysłowimy sobie o co tu chodzi i objawy znikają. Sama miałam już kilkakrotnie podobne SBS-y dróg moczowych (pęcherz też tutaj należy), zaktywowane szynami i przeżyłam również sytuacje, w których objawy znikały nawet natychmiast.
Jednak subtelna wrażliwość naszego organizmu na czynniki (sytuacje) związane z dawnymi DHS-ami pozostaje na zawsze.

germańska dotyczy

okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

uczymy się dla siebie

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.

nic ci nie dolega?

Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Odwiedza nas 200 gości oraz 1 użytkownik.

       

Your IP: 54.237.183.249
78 ip check